ТЕЛЕФОН:
+389 (0)2 32 32 877

РАБОТНО ВРЕМЕ:
пон-чет
12:00-24:00
пет-саб
12:00-01:00

Споделуваме со вас

30.06.2017

Поголемиот дел од познатите и помалку познатите француски сирења ќе се најдат во електронска енциклопедија со професионална фотографија и приказна од каде потекнуваат

Повеќе »

23.06.2017

Од светски рекорди до бизарни забрани. Ова се петте интерсни факти за салатите:

Повеќе »

13.06.2017

Време е за освежување со т.н. шприцери. Ви нудиме рецепт кој нема да ве остави рамнодушни, а се прави многу едноставно.

Повеќе »

09.06.2017

Како да изберете вистинско вино за храната што ја јадете?

Повеќе »

05.06.2017

Дали знаевте дека овие 10 зеленчуци може да се одгледуваат во саксија?

Повеќе »

31.05.2017

Воденица-Мулино ви предлага едноставен начин да зготвите вкусна риба

Повеќе »

Контакт

Ул. Теодосиј Гологанов 69 1000 Скопје, Македонија
+389 (0)2 32 32 877
info@vodenicamulino.com.mk

© 2019 Воденица-мулино